Rucsac deuter Trans Alpine Pro 28, 28 l, clay/marine
Rucsac Deuter Trans Alpine Pro 28
Trans Alpine este rucsacul ideal pentru excursii cu bicicleta de toate tipurile. Două panouri căptușite în jurul coloanei vertebrale asigură o potrivire confortabilă și sunt foarte respirabile.
Rucsacul are un buzunar pentru unelte de ciclism, un buzunar pentru pompă, un buzunar pentru telefon mobil și o hartă, două buzunare elastice pentru apărători de tibie și un suport pentru cască. Pentru minimaliști, compartimentul inferior este oferit ca spațiu de depozitare pentru un sac de dormit. Cât de ușor este să-ți pui o cască pe rucsac. Folosește doar buclele de pe partea din față, casca va rămâne purtată chiar și fără plasă.
|
Spate ranforsat cu sistem de ventilație Airstripes
|
|
Bretele de umăr cu formă anatomică
|
|
Curea de șold cu buzunar, curea de piept
|
|
Compartiment principal cu compartiment inferior cu fermoar
|
|
Buzunar pentru unelte, buzunar pentru obiecte de valoare,
|
|
Buzunar pentru telefonul mobil sau hartă în spate
|
|
Geantă de hidratare (3 l)
|
|
Buzunare laterale elastice pentru sticle sau protecții
|
|
Curele de compresie
|
|
Bucla pentru ochelari pe cureaua de umăr
|
|
Suport pentru cască
|
|
Pelerina de ploaie inclusă
|
|
Bandă reflectorizantă pentru o vizibilitate mai bună
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | argilă/marină |
| Volum | 28 l |
| Sport | ciclism, drumeție, via ferrata |
| Include un rezervor de hidratare | nespecificat |
| Protecție spate | nespecificat |
| Pelerină de ploaie | Da |
| Greutate | 1550 g |
| Capacitate de încărcare | 5 kg |
| Compoziția materialului | 52 x 26 x 22 cm |
| Compoziția materialului | 210D Polyamid, 600D Polyester |
| ID produs | 183233 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante deuter Trans Alpine Pro 28 batoh, 28 l, clay/marine
Veľká spokojnosť.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVďaka príjemným ramenným a bedrovým popruhom je pohodlný aj pri vačšom zaťažení.
Variante deuter Trans Alpine Pro 28 batoh, 28 l, clay/marine
Calitate bună, mărime... grozav.
Tradus automat